Reklama firmy to podstawa dotarcia do klienta, a przede wszystkim utrzymania dobrych relacji z obecnym lub potencjalnym kontrahentem. Im bardziej jesteśmy skupieni na sposobie zapamiętania naszej firmy, tym sukces będzie wyższy. Jesteśmy otoczeni firmami konkurencyjnymi , a każda z nich stara się być zauważona, dlatego też warto zaskakiwać pomysłami i wyróżniać się na tle innych.    

Spis treści: 

 1. Co oznacza bycie widocznym ? 
 2. Czym przyciągnąć uwagę?
 3. Jakie są idealne gadżety reklamowe z logo?
 4. Niebanalność i smak – atuty gadżetów reklamowych

 Co oznacza bycie widocznym ? 

Na rynku mamy wiele opcji i propozycji, które mają poprawić naszą widoczność, ale czy to wystarczy? Czy klient przyjdzie do nas, czy do konkurencji? Wszystko zależy od tego, jak postaramy się być zapamiętanym przez klienta. Do tego świetnie posłuży i wyróżni nas spośród konkurencji nasza pomysłowość. Oczywiście profesjonalizm w obsłudze, merytoryczna wiedza, staranność działania, odpowiadanie na potrzeby, a także bogata oferta jest tu niezmiernie ważna. Ale, aby jeszcze bardziej wyróżnić się pośród współzawodników biegu po klienta, musimy mieć coś jeszcze. I tutaj doskonale sprawdzają się gadżety reklamowe z logo, które wykorzystać można podczas spotkań biznesowych, konferencji czy targów branżowych.  

Czym przyciągnąć uwagę? 

Na rynku gadżetów reklamowych nie brakuje propozycji, których zadaniem jest przyciągnięcie uwagi klienta. Do wyboru mamy długopisy reklamowe z logo, torby, koszulki, notatniki, pendrive czy powerbanki. To oczywiście dopiero początek długiej listy, ponieważ prawda jest taka, że gadżetem reklamowym może być praktycznie wszystko. Jednak nie wszystko przypadnie do gustu klientowi. To bowiem najważniejsza kwestia – aby gadżety reklamowe z logo spodobały się odbiorcy i sprawiły, by przede wszystkim nas zapamiętał, skorzystał z naszej oferty i do nas wrócił. 

Jakie są idealne gadżety reklamowe z logo? 

Zanim zdecydujemy się na taką formę zwrócenia uwagi na naszą firmę , należy zastanowić się, jakie właściwości i wartości powinny mieć tego typu akcesoria. Przede wszystkim wybór gadżetu, który będzie współgrał z naszą firma czy ofertą pod względem np. kolorystycznym, może wyróżniać się naszym hasłem przewodnim. Ma on być wizytówką możliwości. Koniecznie zwracajmy uwagę na:  

 • użyteczność, 
 • trwałość, 
 • estetykę. 

Co kryje się pod tymi hasłami? Pisząc o użyteczności, mamy na uwadze to, że klient danym gadżetem będzie się posługiwał na co dzień. Wtedy nasza marka z pewnością się utrwali w jego pamięci. Dlatego niezmiennie najlepszą propozycją, jeśli chodzi o gadżety reklamowe z logo, są długopisy z logo firmy. To produkty codziennego użytku, których potrzebuje praktycznie każdy. W związku z tym istotna jest także jego trwałość – aby klient mógł go odpowiednio długo stosować, konieczne jest zadbanie o wysoką jakość wykonania. Bo co nam po gadżecie, który po tygodniu czy dwóch straci funkcjonalność? W kwestii estetyki warto pamiętać prostą zasadę – jak cię widzą, tak cię piszą, dlatego tak ważne jest dopilnowanie wszystkich aspektów związanych z wyglądem gadżetu reklamowego.  

Niebanalność i smak – atuty gadżetów reklamowych 

Zatrzymajmy się na tematyce wspomnianej powyżej estetyki. Musimy przede wszystkim wiedzieć, że gadżety reklamowe z logo są swoistym identyfikatorem naszej firmy. Jeżeli będziemy rozdawać klientom gadżety słabej jakości, nieprzemyślane graficznie, wykonane niestarannie, to musimy się liczyć z tym, że klient właśnie z takimi cechami będzie kojarzył naszą firmę. Dlatego decydując się na wybór gadżetów, musimy zadbać o kilka podstawowych elementów, takich jak: 

 • kreatywny projekt, 
 • precyzyjne wykonanie, 
 • odpowiednia kolorystyka, 
 • czytelne logo 

Jest to szczególnie ważne przy artykułach, których na rynku nie brakuje, takich jak, chociażby długopisy reklamowe. Dzięki temu, że długopis będzie przyciągał uwagę ciekawą stylistyką i doskonale wpasowanym w jego kształt logo, a do tego zagwarantuje wiele godzin użytkowania, mamy pewność, że klient będzie z niego zadowolony. A zadowolony klient przekłada się na zwiększenie obrotów firmy, co jest głównym celem promocji firmy.  

Sprawdź: długopisy reklamowe