Grawerowanie laserowe – długopisy grawerowane

Grawerowanie laserowe to jedna z najtrwalszych metod znakowania. Metoda ta pozwala tworzyć niemal dowolne wzory, przy zachowaniu precyzji i możliwości odzwierciedlenia nawet najdrobniejszych detali.

Jak wygląda proces grawerowania laserowego?

Podczas procesu grawerowania na dany materiał kieruje się wiązkę światła, która usuwa wierzchnią warstwę tworzywa. Pod wpływem promieniowania wybrane obszary tworzywa zostają odparowane, a na powierzchni materiału powstaje wzór.

Szczegółowe wzory

Tak, jak zostało wspomniane powyżej, grawerowanie laserowe umożliwia tworzenie nawet bardzo szczegółowych grawerunków. Pozwala to Klientom wybierać niemal dowolne wzory, które pojawią się na wybranych długopisach reklamowych. Wykonanie znakowania tą technologią zapewnia najwyższy poziom i kunsztowny efekt. Grawerowane długopisy zachowują swoją jakość i walory estetyczne, co dobrze wpływa na wizerunek prezentowanej na nich marki.

Metodę grawerowania laserowego można zastosować na bardzo wielu tworzywach. Technikę tą stosuje się na: metalu, skórze (ekoskórze), plexi, laminatach grawerskich, drewnie, szkle, gumie.

Grawerowanie laserowe na dowolnym przedmiocie

Starannie i precyzyjnie wykonane długopisy z logo firmy mogą stanowić bardzo wartościowy gadżet reklamowy. Takie upominki są dobrze odbierane nie tylko w pierwszym kontakcie. Dobrej jakości długopis będzie służyć do podpisywania ważnych umów oraz dokumentów – będzie więc idealnym nośnikiem reklamy. Dzięki trwałości grawerunku taki długopis reklamowy będzie przez długi czas prezentować logo firmy.
Wykorzystując tę technikę nie trzeba się obawiać, że obraz lub treść ulegnie zniekształceniu w wyniku użytkowania. Jej trwałość daje gwarancję wyśmienitej prezentacji.

Na potrzeby reklamy szczególnie polecane jest wykorzystywanie techniki grawerowania na małych przedmiotach, które z łatwością można zabrać ze sobą. Jednym z nich jest wymieniony wcześniej długopis grawerowany z logo marki. Warto wykorzystać tę cenną przestrzeń i zaistnieć na spotkaniu oraz w innych ważnych momentach.

laserowy