Długopisy z nadrukiem – sitodruk na okrągło

Sitodruk na okrągło to technika nanoszenia obrazu na wybraną powierzchnię o wyraźnych zaokrągleniach. Metoda umożliwia zaprezentowanie dowolnego obrazu, tak by był czytelny nawet na okrągłych przedmiotach.

Technika na wykorzystanie zaokrąglonych płaszczyzn

Sitodruk na okrągło to specjalna technika, która jak sama nazwa wskazuje, daje możliwość pełnego wykorzystania miejsc o powierzchniach zaokrąglonych, na przedmiotach o walcowatym lub stożkowym kształcie.
Świetnie nadaje się do zadrukowywania takich przedmiotów jak długopisy, kubki, puszki, popielniczki, gaśnice, szklanki, wszelkie pojemniki czy inne przedmioty o podobnym kształcie i zakrzywieniu powierzchni.

Sitodruk na okrągło – nakładanie obrazu

Obraz nanoszony na przedmioty za pomocą sitodruku jest bardzo dobrej jakości, wyraźny i bogaty w kolory. Powstaje w wyniku nakładania kolejnych kolorów po obwodzie przedmiotu, poprzez przeciskanie farby przez siatkę z naświetlonym wzorem. Ta metoda umożliwia precyzję w przenoszeniu wybranych form graficznych.
Jako gadżet reklamowy znakowany tą metodą szczególnie warty uwagi jest długopis z nadrukiem, na którym można umieścić dowolną grafikę, w tym logo i slogan firmy. Jest to przedmiot poręczny i praktyczny, zatem świetnie nadaje się jako element prezentacji marki.

sitodruk