Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody

Czy istnieje podarunek, który jest jednocześnie elegancki, dyskretny i piękny, a przy tym tak niezbędny na co dzień, że klient zawsze będzie miał go pod ręką (i co chwila będzie sobie o nas przypominał)? Odpowiedź jest prosta: długopisy metalowe z nadrukiem. Co roku pojawiają się w zestawieniach najpopularniejszych gadżetów reklamowych, i nic w tym dziwnego. […]

Długopisy z grawerem jako gadżet premium

Nowoczesne metody znakowania pozwalają nanosić na gadżety reklamowe trwałe i precyzyjne wzory i motywy. Spośród wszystkich popularnych technik jedna wyróżnia się wyjątkowo eleganckim wykończeniem. Jest nią grawerowanie laserowe, dzięki któremu można tworzyć gustowne długopisy z grawerem.

Grawerowanie laserowe jest techniką o wieloletniej tradycji w nowoczesnym wydaniu. Dzisiaj tworząc grawerunek, zamiast ręcznych narzędzi stosuje się zaawansowane urządzenia, […]

Długopis z nadrukiem wciąż na topie

Lata mijają, świat się zmienia – rynek podbijają wciąż to nowe, zaawansowane technologie, a codzienność bez komputerów wydaje się już niemożliwa. Niemniej jednak nie trudno wskazać tradycyjne przybory, które wciąż pozostają niezastąpione – dobrym przykładem są chociażby kartkowe notesy czy artykuły do pisania. Właśnie dlatego długopis z nadrukiem nie traci swojego potencjału skutecznego gadżetu reklamowego.

Możliwości […]

Długopisy z grawerem jako elegancki i niezobowiązujący prezent

Eleganckie i gustowne długopisy z grawerem stanowią jeden z najbardziej lubianych gadżetów reklamowych. Ich najważniejszymi atutami są trwałe, a przy tym precyzyjne i wyrafinowane znakowanie, a także uniwersalny charakter, który gwarantuje, że mogą trafić do wielu grup docelowych. Z tego względu długopisy z grawerem sprawdzają się jako pomysł na prezent.

Współczesne metody znakowania gadżetów reklamowych bardzo […]

Długopisy z logo, które pozwolą Twojej firmie się wyróżnić

Myślisz, że długopisy z logo są tak popularną formą reklamy, że trudno dzięki nim się wyróżnić? Nic bardziej mylnego. Dzisiaj oferta artykułów piśmienniczych praktycznie nie ma końca, a na dodatek istnieje wiele technologii znakowania. To wszystko sprawia, że każda firma może mieć swój niepowtarzalny projekt długopisów z logo.
Długopisy ekologiczne z papieru
Ostatnie lata pokazały, że trend […]

Historia długopisów reklamowych

Długopisy reklamowe stanowią wciąż jedną z najpopularniejszych grup gadżetów reklamowych. Pomimo długiej historii ich zastosowanie nie maleje – tak jak przed laty, tak i dzisiaj korzysta z nich niemal każdy. Jak powstały artykuły piśmiennicze i jak wyglądały początku długopisów firmowych?
Początki sięgające XIX wieku
Za twórcę i pomysłodawcę długopisów uznaje się amerykańskiego prawnika Johna Jacoba Louda. Do […]

W jaki sposób długopisy z nadrukiem mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek marki?

Materiały promocyjne są jedną z prostych dróg dotarcia do nowych klientów. Część gadżetów reklamowych ma na tyle uniwersalny charakter, że sprawdza się przy różnego rodzaju okolicznościach. Takim przykładem są długopisy z nadrukiem, ozdobione logotypem i sprzedażowym sloganem.
Czemu długopisy z nadrukiem nie tracą swojej popularności?
Przez lata popularności niepozorny długopis z nadrukiem gruntował swoją pozycję wśród najskuteczniejszych […]

Długopisy ekologiczne – skuteczne i oryginalne gadżety reklamowe

Segregacja odpadów odgrywa ogromną rolę dla ochrony środowiska. Jeśli chcemy, by nasza planeta służyła nam jeszcze przez wiele lat, wszyscy powinniśmy wypracować u siebie ten nawyk. To jednak tylko przykład troski o matkę ziemię. Warto korzystać również z przyborów wykonanych z materiałów biodegradowalnych, takich jak długopisy ekologiczne. A jakie korzyści mogą one przynieść firmom?
Długopisy ekologiczne […]

Na co należy zwrócić uwagę, zamawiając długopisy z logo?

Z długopisów korzysta na co dzień chyba każdy z nas. Nic więc dziwnego, że są one jednymi z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Dzisiaj doceniają je nie tylko agencje marketingowe, ale również ich klienci, czyli przedsiębiorstwa z przeróżnych branż. Co warto przeanalizować, kiedy zamawiamy długopisy z logo?
Długopisy z logo firm – plastikowe, metalowe czy ekologiczne?
Producenci gadżetów reklamowych […]

Długopisy ekologiczne – co oferują producenci?

Zyskujące z roku na rok na popularności długopisy ekologiczne to prosty sposób na to, by pozytywnie zaskoczyć klientów. Tego rodzaju gadżety reklamowe wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale również charakteryzują się dużą wytrzymałością. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że wiele z nich powstaje z materiałów biodegradowalnych lub surowców pozyskanych z recyklingu.

Długopisy ekologiczne zazwyczaj […]