Długopisy z nadrukiem – nadruk brokatem

Prowadzisz salon kosmetyczny lub fryzjerski? Sprzedajesz biżuterię lub inne produkty luksusowe? A może sztuczne ognie lub szalone eventy? Zastanawiasz się jak oryginalnie zareklamować swoją firmę za pomocą długopisów z nadrukiem, by wyrazić ekskluzywny lub rozrywkowy charakter Twojej działalności? A co powiesz na najnowszy trend wśród gadżetów reklamowych, czyli długopisy zdobione nadrukiem z brokatu?

Połyskujące długopisy z nadrukiem – oryginalna reklama firmy

Nadruk brokatem stanowi specjalną technikę ozdabiania długopisów reklamowych za pomocą kolorowego brokatu, czyli metalicznych srebrnych, złotych lub kolorowych połyskujących drobinek, nanoszonych za pomocą specjalnego druku. Tego typu zdobienie daje wrażenie wypukłości w efekcie 3D. Nasza firma oferuje możliwość drukowania brokatem na całym obwodzie długopisu. Nadruk brokatem właściwie nie ma ograniczeń kolorystycznych, dlatego spokojnie możesz dać się ponieść fantazji – wymyśl, jak ma wyglądać obraz, który naniesiemy na Twoje długopisy reklamowe! Na długopisach z nadrukiem możesz zamieścić logo firmy, slogan lub dowolny inny projekt składający się z jednego lub wielu kolorów.

Nadruk brokatem – psychologiczny aspekt reklamy

To Ty kreujesz obraz swojej marki. Aby klienci dostrzegli Twój profesjonalizm, musisz zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który może wpływać na postrzeganie Twojej firmy. Co wyraża nadruk brokatem? Przede wszystkim może nasuwa skojarzenia z luksusem, barokowym przepychem, bogactwem i splendorem. Ale również przywodzi na myśl szampańską zabawę, karnawał, sztuczne ognie i Sylwestrową Noc lub dzieciństwo, zabawę i przygodę. Wiesz najlepiej, czy Twoja firma pasuje do tego portretu psychologicznego. Zdecyduj, w jaki sposób zaprojektować swoje długopisy z nadrukiem i zleć nam ich wykonanie.

Długopisy stanowią doskonałą reklamę firmy. Twoi klienci ich potrzebują i chętnie przyjmą od Ciebie ten praktyczny gadżet. Zaskocz ich niezwykłą estetyką wykonania. Zamów długopisy z połyskującym nadrukiem z brokatu!

brokat1