Rozmaite gadżety, w tym długopisy na zamówienie, są już od lat chętnie wykorzystywaną formą reklamy. Co dokładnie sprawia, że długopisy firmowe cieszą się tak dużą popularnością? Jakie korzyści sprawiają, że warto w nie inwestować?

Długopisy reklamowe – niedrogie, ale skuteczne

Każda firma, planując nawet niewielką kampanię reklamową, bierze pod uwagę przede wszystkim budżet, którym dysponuje. Tymczasem w tym obszarze długopisy firmowe na zamówienie mają sporą przewagę nad bilbordami i kampaniami w sieci. Wysokiej jakości długopisy reklamowe okazują się stosunkowo niedrogimi gadżetami, a przy tym wszystkim przynoszą naprawdę dobre efekty.

Długopisy firmowe budują sieć pozytywnych skojarzeń

Różnorodność oferty długopisów na zamówienie sprawia, że dzięki tego rodzaju gadżetom łatwo zbudować w umysłach odbiorców sieć pozytywnych skojarzeń. Choć długopisy firmowe mają niewielkie gabaryty, ich powierzchnia okazuje się wystarczająca, by nanieść na nią spersonalizowane nadruki bądź hasła. Co więcej dużo możliwości daje sama forma długopisu reklamowego z logo. Mnogość kolorów i kształtów pozwala dobrać odpowiedni do wizerunku i wartości firmy model.

Jedna oferta, wiele możliwości – plastikowe, ekologiczne oraz metalowe długopisy reklamowe

Tak, jak zostało wspomniane powyżej, oferta długopisów reklamowych okazuje się bardzo szeroka. Dzięki temu przedsiębiorstwa, decydujące się na tego rodzaju gadżety promocyjne, mogą trafić w gust niemal każdej grupy docelowej. Czasem wystarczy dodać zabawny nadruk, by długopisy z łatwością przemówiły do ludzi młodych. Kierując komunikat sprzedażowy do kobiet, warto wybrać kobiece modele w modnych kolorach. Bez problemu można również opracować projekt skierowany do mężczyzn, a nawet dzieci. Warto jednak zawęzić grupę docelową i stworzyć długopis reklamowy z logo, który precyzyjnie trafi do klientów danej firmy. W tym miejscu trzeba podkreślić, że istotny okazuje się nie tylko sam design długopisu firmowego, ale również tworzywo, z którego został wykonany. Klienci mają do wyboru plastikowe i metalowe długopisy reklamowe, a także ekologiczne – z papieru lub drewna.

Długopisy reklamowe – praktyczne i trwałe

Długopisy reklamowe mają wiele zalet, spośród których najważniejsze okazują się ich funkcjonalność i trwałość. W przeciwieństwie do ulotki czy bilbordu długopisy firmowe pełnią również rolę użytkową, tym samym przekazywany przez nie komunikat częściej i skuteczniej trafia do odbiorcy. Co więcej są o wiele trwalsze. To sprawia, że inwestycja w nie o wiele dłużej przynosi zamierzony efekt niż ma to miejsce w przypadku ulotek czy folderów.

Ze względu na szereg atutów długopisy reklamowe są jedynymi z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Jeśli chcesz reklamować swoją markę za pośrednictwem długopisów na zamówienie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami długopisów firmowych.