Ekologiczne długopisy reklamowe

To czy firma działa w sposób sprzyjający środowisku, ma ogromny wpływ na jej postrzeganie i ocenę wizerunku na tle innych firm. Z przeprowadzonych badań jasno wynika, że my jako konsumenci, jesteśmy w stanie zapłacić więcej za określone produkty, jeśli takowe wspierają ekologię, a nie są kolejnym odpadkiem zaśmiecającym naszą planetę. Ogromne koncerny są w stanie ograniczyć wytwarzanie dwutlenku węgla dzięki zmianie swojej technologii, a także maszyn, które je wytwarzają. Również mogą zmniejszyć emisję spalin, kiedy decydują się na wytwarzanie produktów reklamowych, które są przyjazne środowisku, czyli np. przy produkcji ekologicznych długopisów.

Te przybory ekologiczne są biodegradowalne, wytworzone zostały z naturalnych tworzyw,
z papieru, makulatury, bambusa, drewna. Kształt ich jest standardowy, najprostszy z modeli jest z klasyczną skuwką, odpowiednio dopasowane do naszych dłoni dzięki swej smukłości. Do wyboru mamy również artykuły wyposażone w mechanizm włączający, mniej ekologiczna propozycja długopisu. Szkielet tego modelu wykonany jest z papieru, natomiast górna część
zawierająca klip, a także końcówka, są z plastiku.

Długopisy ekologiczne można zakupić w wielu dostępnych kolorach. Wybieramy pomiędzy mocnymi, żywymi barwami, stonowanymi, lub zwykłą czernią. Wybór jest bardzo duży. Wielkim zainteresowaniem cieszy się długopis z samej faktury papieru w kolorze naturalnego brązu, który przypomina nam papier pakowany albo kojarzy się z makulaturą.

Kolejnym miłym akcentem jest umieszczenie logo na ekologicznych przyborach. Wytwarza się je poprzez wykorzystanie technologii tampodruku, dzięki czemu bez utraty jakości grafiki możemy umieścić logo na dowolnej powierzchni.