Po co jest długopis?

Idea długopisu zawarta jest w jego nazwie – ma nam służyć możliwie jak najdłużej i pozwalać na swobodne zapełnianie kartek papieru kolejnymi wytworami naszego umysłu. Wydawać by się mogło, że człowiek nie jest w stanie wymyślić już nic nowego w tej materii i że w dobie komputerów oraz klawiatur w telefonach będziemy powoli odchodzić od pisania na papierze i używania długopisu. Tymczasem okazuje się, że producenci długopisów mają naprawdę dużą inwencję w tym zakresie i zaskakują nas kolejnymi propozycjami. A dodatkowo proponują, abyśmy sami spróbowali spełniać swoje długopisowe fantazje i marzenia, oferując nam chociażby długopisy z grawerem. Wykonany laserowo grawer może przybrać dowolną formę – napisu, dedykacji, logo firmy. A przy tym jest supertrwały i estetyczny.

Sądzisz, że długopis powoli staje się przeżytkiem? Popatrz jak dzieci reagują na kolorowe długopisy w sklepie. To dla nich przedmiot pożądania i radości. Tak naprawdę każdy z nas kiedyś w podobny sposób cieszył się na myśl o zakupie nowego, fajnego długopisu. I wciąż możemy odczuwać te same emocje – wystarczy, że pokusimy się o ciekawy projekt, zaskakujący napis i uśmiech na twarzy osoby obdarowanej gwarantowany. Doskonale nadają się do tego długopisy metalowe z nadrukiem. Dzięki metalowemu tworzywu są wytrzymałe, a nadruk możemy stworzyć zgodnie ze swoją inwencją.

Teraz nic cię nie ogranicza – wymyślaj wspaniałe nadruki, zaskakuj znajomych, patrz, jak uśmiechają się twoje dzieci. A może czas na długopis własnego projektu, z którego to ty będziesz się cieszył jak nigdy?