Święta to doskonały czas nie tylko na podsumowania, ale także na obdarowanie swoich pracowników wyjątkowymi upominkami. Prezent z okazji świąt to doskonała okazja, aby wyrazić wdzięczność za współpracę, a także, by stworzyć przyjazną atmosferę w firmie. 

Chcesz obdarować swoich pracowników czymś wyjątkowym i zastanawiasz się, co sprawdzi się najlepiej? Bez wątpienia jednym z najlepszych rozwiązań jest zestaw prezentowy dla pracownika

Poniżej przedstawiamy pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników, które z pewnością przypadną im do gustu, a także podpowiadamy, dlaczego warto, jest obdarować pracowników czy kontrahentów wybranym zestawem prezentowym.

Pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników

Najlepsze upominki świąteczne to takie, które charakteryzują się praktycznością, a także wyjątkowym designem. Zestawem, który może przydać się w każdej sytuacji, a przy tym doskonale będzie się prezentował, jest zestaw piśmienniczy. 

Wybrane długopisy umieszczone w estetycznym etui będą bardzo praktycznym oraz oryginalnym upominkiem, który z pewnością przypadnie do gustu Twoim pracownikom. Szeroki wybór różnych zestawów piśmienniczych sprawia, że każdy może znaleźć zestaw, który będzie mu najbardziej opowiadał. 

W naszej ofercie możesz znaleźć:

  1. zestaw dwóch długopisów w etui;
  2. zestaw zakreślaczy w etui;
  3. zestaw długopisu z piórem lub ołówkiem automatycznym

Na długopisach możliwe jest wykonanie personalizowanego nadruku, który pozwoli wyróżnić Twoją firmę na tle innych. Zestawy piśmiennicze występują w różnych kolorach, dlatego z łatwością możesz dopasować ich wygląd do obdarowanej osoby. 

Jesteśmy przekonani, że zestawy piśmiennicze przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym pracownikom, dlatego warto zdecydować się na to rozwiązanie i podarować im coś wyjątkowego i bardzo praktycznego.

Dlaczego warto zdecydować się na zestawy prezentowe na święta?

Zestaw prezentowy to rozwiązanie, które w ostatnich czasach stało się bardzo popularne. Z chęcią korzystają z nich zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy swoich pracowników i okazać im wdzięczność za wykonywaną pracę to warto zdecydować się na wybór jednego z zestawów prezentowych. 

Zestawy prezentowe:

  1. to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności, szacunku oraz uznania pracowników;
  2. mogą być doskonałą formą reklamy firmy;
  3. budują pozytywny wizerunek firmy oraz pozwalają nawiązać przyjacielskie relacje;
  4. są praktycznym, ponadczasowym rozwiązaniem, które spełni oczekiwania pracowników. 

Zestawy piśmiennicze to ponadczasowy, a zarazem bardzo elegancki pomysł na prezent dla pracowników. Doskonale sprawdzą się również jako prezent dla kontrahentów czy partnerów biznesowych. Z takiego upominku z pewnością skorzysta każda obdarowana osoba. Długopisy często przydają się w najmniej oczekiwanych momentach, dlatego zestaw piśmienniczy warto mieć zawsze przy sobie.