Wręczanie upominków to prawdziwa frajda, zwłaszcza jeśli uda się kupić prezent, który trafi w indywidualny gust osoby obdarowywanej. Właśnie dlatego warto stawiać na spersonalizowane gadżety nawiązujące do konkretnych pasji, cech charakteru czy zawodu. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój podarunek wywoła uśmiech i radość oraz będzie wykorzystywany na co dzień, a nie trafi na dno szuflady z nieprzydatnymi akcesoriami. Zastanawiasz się, jaki personalizowany prezent wybrać? Oto garść inspiracji!

Ponadczasowe zestawy piśmienne – personalizowany prezent dla każdego

Czy istnieje upominek uniwersalny, który sprawdzi się zawsze – niezależnie od okazji i rodzaju relacji, jaka łączy Cię z osobą obdarowywaną? Z pewnością jest nim długopis z grawerem, który wręczysz członkowi rodziny, współpracownikowi, klientowi czy partnerowi biznesowemu, przyjacielowi lub dalszemu znajomemu. To pomysł na prezent praktyczny, stylowy i łatwy w personalizacji, ponieważ można umieścić na nim dowolny nadruk i zamówić go zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Świetną propozycją są długopisy Parker z grawerem – wyróżniają się eleganckim designem, solidną konstrukcją i wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji.

Zastanawiasz się, jakie zestawy piśmienne wybrać, aby podarunek zachwycał stylem i był w dobrym guście? Zwróć uwagę na wygląd, łatwość użycia, odporność na uszkodzenia i możliwość spersonalizowania motywem graficznym lub dedykacją. Liczy się też forma opakowania – przyrząd do pisania umieszczony w eleganckim etui prezentuje się prestiżowo i wywoła pozytywne emocje.

Dlaczego personalizowany prezent to dobry wybór?

Wręczając upominek, chcesz okazać swoją sympatię, powinien być on zatem starannie dobrany i odpowiadać na potrzeby osoby obdarowywanej. Stawiając na personalizację w formie nadruku lub graweru, sygnalizujesz swoje zaangażowanie w wybór prezentu. Taki podarunek ucieszy podwójnie, ponieważ stanowi symbol czasu poświęconego na wybór odpowiedniego gadżetu. Oto, jakie wyroby możesz spersonalizować:

  • długopisy z grawerem – to jedne z najpopularniejszych i doskonale sprawdzających się produktów niezależnie od okazji. Ich wybór jest ogromny – od klasycznych, prostych modeli po wielokolorowe, stylizowane na pióra, zmazywalne lub z ekologicznych surowców;
  • zakreślacze – kolorowe pisaki to propozycja dla uczniów, studentów oraz pracowników biurowych. Są praktycznym podarunkiem – z pewnością ułatwią naukę i realizację zawodowych obowiązków;
  • zestaw ołówków – sprawdzi się w roli prezentu dla architekta lub artysty;
  • kredki – ucieszą się z nich dzieci w każdym wieku, zwłaszcza jeśli będzie na nich widniała personalizowana dedykacja.

Okaż sympatię spersonalizowanym upominkiem – podaruj radość w praktycznej odsłonie!

Akcesoria piśmiennicze są funkcjonalne i uniwersalne, dlatego warto rozważyć ich wykorzystanie w roli prezentu. Umieszczając je w eleganckim etui, tworzysz luksusowy podarunek, a grawer lub nadruk to znak, że dołożyłeś wszelkich starań, aby upominek był udany i trafił w indywidualny gust danej osoby.