Dzień Nauczyciela, a dokładniej Dzień Edukacji Narodowej to święto, które na stałe zagościło w kalendarzu. Przy tej okazji nauczycielom wręcza się drobne upominki jako podziękowanie za przekazywanie wiedzy oraz opiekę w szkole. Obecnie coraz częściej odchodzi się od obdarowania nauczyciela bukietem kwiatów, a chętnie wręcza się mu upominki, które będą funkcjonalne i pozostaną z nim na długo.

Zastanawiasz się, co warto podarować nauczycielowi w dniu jego święta? Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

4 propozycje upominków dla nauczyciela

Wybierając upominek dla nauczyciela, warto postawić na coś eleganckiego, ale również praktycznego. Podarowując prezent, który zawiera te elementy, możesz mieć pewność, że obdarowana osoba będzie w pełni zadowolona. Bez wątpienia jednym z przedmiotów, który każdy nauczyciel ma zawsze przy sobie, jest długopis, który może przydać się w każdej sytuacji.

Długopis z grawerem to prezent, który jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale również pełni funkcję symboliczną poprzez umieszczenie na nim grawera. Personalizowany napis sprawi, że nauczyciel zawsze będzie pamiętał o uczniach, od których otrzymał upominek.

Jak już wiemy, długopisy to przedmioty, których nigdy nie jest za wiele. Nauczyciele używają ich bardzo często w różnych sytuacjach – nie tylko tych związanych ze szkołą, ale także ze sprawami prywatnymi, gdy np. muszą podpisać ważne dokumenty w urzędzie. Aby nauczyciel mógł mieć długopis zawsze przy sobie, warto podarować mu eleganckie etui na długopisy. Będzie ono się nie tylko pięknie prezentowało, ale także zabezpieczy długopisy przed uszkodzeniem czy zgubieniem.

Zestaw piśmienniczy, w którego w skład mogą wchodzić dwa eleganckie pióra czy długopisy z etui to kolejny bardzo ciekawy pomysł na prezent dla nauczyciela z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego typu zestaw to doskonały sposób na to, aby podziękować nauczycielowi za trud włożony w edukację. Zestaw piśmienniczy to rozwiązanie, które warto podarować np. wychowawcy.

Długopisy Parker to przede wszystkim niezawodna jakość, wszechstronność oraz unikatowe wzornictwo. Ten estetyczny, a zarazem bardzo wygodny i praktyczny długopis z pewnością przypadnie do gustu każdemu nauczycielowi. Dodatkowo umieszczenie na nim grawera to doskonały sposób na to, aby na długo pozostać w pamięci obdarowanej osoby.

Wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela

Jesteśmy pewni, że wyżej wymienione upominki będą doskonałym rozwiązaniem jako prezent dla nauczycieli. To nie tylko praktyczne gadżety, ale również eleganckie i sentymentalne upominki.

Każdy wyjątkowy nauczyciel zasługuje na wyjątkowy prezent! Elegancko zapakowany długopis z grawerem, etui na długopisy, długopis Parker czy zestaw piśmienniczy to rozwiązanie, na które warto się zdecydować i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.