Myślisz, że długopisy z logo są tak popularną formą reklamy, że trudno dzięki nim się wyróżnić? Nic bardziej mylnego. Dzisiaj oferta artykułów piśmienniczych praktycznie nie ma końca, a na dodatek istnieje wiele technologii znakowania. To wszystko sprawia, że każda firma może mieć swój niepowtarzalny projekt długopisów z logo.

Długopisy ekologiczne z papieru

Ostatnie lata pokazały, że trend życia w zgodzie z naturą i troska o środowisko, to coś znacznie więcej niż jedynie chwilowa moda. Promując swoją firmę za pośrednictwem długopisów ekologicznych, można nie tylko podkreślić odpowiedzialną postawę przedsiębiorstwa, ale również przykuć uwagę odbiorców oryginalnym designem. Dzisiaj również i konsumenci oczekują, że przedsiębiorstwa będą funkcjonować w świadomy sposób. W odpowiedzi na to, producenci gadżetów reklamowych coraz częściej proponują przybory do pisania częściowo wykonane z materiałów biodegradowalnych – długopisy z logo z obudową z papieru, drewna lub bambusa.

Neonowe długopisy reklamowe

Soczysty, krzykliwy kolor to jedna z najprostszych i jednocześnie najlepszych metod na to, żeby wyróżnić się w tłumie. Paleta barw współczesnych długopisów z logo praktycznie nie ma końca, a wśród propozycji nietrudno znaleźć kolorowe modele, które ściągają na siebie wzrok każdej osoby znajdującej się w promieniu kilku metrów. Różowy, żółty, seledynowy, a może pomarańczowy? Możliwości jest całe mnóstwo!

Pióro wieczne

Jeśli firma chce zwrócić uwagę wyjątkowo eleganckim gadżetem reklamowym, gustowną alternatywą dla długopisów z logo mogą być pióra wieczne. Takie akcesoria reklamowe doskonale sprawdzą się w środowisku biznesowym, w którym docenia się tradycję, ponadczasowy styl, jakość i elegancję, która nigdy nie wychodzi z mody. Przykład gustownego pióra wiecznego, które sprawdzi się jako gadżet reklamowy, można zobaczyć tutaj.

Pióro kulkowe

A może coś pomiędzy tradycyjnym piórem wiecznym a uniwersalnym długopisem z logo? Jest na to odpowiedź – praktyczne i eleganckie pióro kulkowe. Taki gadżet wymaga zdecydowanie większych nakładów finansowych niż uniwersalne plastikowe długopisy z logo, jednak niektórych klientów warto wyróżnić.

Chcesz pokazać, że Twojej firmie zależy na klientach? Zobacz, jakie długopisy z logo możemy Ci zaproponować.