Wstępny kosztorys/ podsumowanie:

Cena jednostkowa:
Zryczałtowany koszt nadruku:
Łączny koszt: (+koszt wysyłki)
Ilość:
Kolor:
Znakowanie:
Matryca:
Czas realizacji: do ustalenia (standardowo 5-7 dni roboczych)

Informacje techniczne

Materiał:

metal

Wymiary:

137 x 10mm

Znakowanie produktu:

grawer laserowy (korpus 5,6 x 54mm)

Miejsce Znakowania:

Szablon przykładowy, ogólny, pogladowy dotyczy większości długopisów:

Dostępna kolorystyka

Cena: 1,89 zł netto/szt.

Metalowy ołówek automatyczny reklamowy KALIPSO o metalizowanej chromowanej powierzchni. Ołówek automatyczny z logo dla firm z 3 ringami. Grubość rysika 0,5 mm. Logo grawerujemy na powierzchni ołówka. Nasz metalowy ołówek reklamowy dostępny jest w takich kolorach jak: czarny, czerwony, zielone, niebieski i szary. Idealnie sprawdzi się jako ołówek reklamowy dla pracowników Twojej firmy.

Ołówki automatyczne, czyli alternatywa dla ołówków tradycyjnych!


Cieszącą się dużą popularnością alternatywą tradycyjnych ołówków, są nowoczesne ołówki automatyczne. Ich narzędzie piszące oparte jest o specjalny mechanizm z wymiennymi rysikami, dzięki którym nie ma konieczności ich strugania. Ołówek taki jest zatem niebywale komfortowy w użyciu, a chętnie sięgają po niego zarówno uczniowie, jak i fachowcy trudniący się różnymi profesjami – dzięki niebywałej precyzji, którą zapewniają ołówki automatyczne, wykorzystywane są one podczas pisania i kreślenia różnorodnych dokumentów technicznych!Jak zbudowane są metalowe ołówki automatyczne?


Ołówki automatyczne zwykle tworzone są w obudowach metalowych w przeróżnych kolorach (czarny, czerwony, zielony, niebieski i szary). Dzięki temu przypominają standardowe długopisy z przyciskiem mechanicznym. To on umożliwia wysunięcie się na kilka milimetrów cieniutkiego rysiku, gotowego do kreślenia i pisania. W przypadku jego złamania wystarczy raz jeszcze kliknąć przycisk, by bez konieczności strugania móc cieszyć się precyzyjną pracą! Warto również dodać, że metalowe ołówki automatyczne są narzędziami stworzonymi do długoterminowego użytkowania. Grafity można w prosty sposób uzupełniać – na rynku dostępne są przy tym rysiki o różnych długościach czy średnicach. Przy ich poszukiwaniu warto zwracać uwagę na popularne oznaczenia m.in. dotyczące twardości (specjalna skala pomoże Ci w określeniu zastosowania danego rysiku).

Ołówek automatyczny metalowy z logo Twojej firmy!


Ołówki automatyczne metalowe doskonale nadają się do znakowania. Mogą one być spersonalizowane dzięki technice grawerowania laserowego, która wyróżnia się swoją precyzyjnością oraz trwałością wykonania określonego wzoru. Może nim być logo Twojej firmy, slogan czy po prostu dane kontaktowe: adres, strona www i numer telefonu. Podobnie jak w przypadku długopisów z nadrukami, również i automatyczne ołówki z logo stanowią doskonały gadżet reklamowy, który pomóc może w budowaniu wizerunku marki czy promocji usług/produktów. W takim przypadku warto zamówić nasze akcesoria biurowe w hurcie. Wybierając pakiety ilościowe, liczyć możesz na obniżenie ceny jednostkowej nawet o kilkadziesiąt procent – koszt 1000 metalowych ołówków automatycznych z grawerem dwustronnym to około 2000 zł!

Zamów ołówek automatyczny do swojego biura


Ołówki automatyczne z pewnością przydadzą się w Twoim biurze. Warto zatem zamówić je w większych ilościach oraz ze spersonalizowaną obudową. Oferujemy szybkie dostawy metalowych ołówków z grawerowanym logo i to w atrakcyjnych hurtowych cenach. Sprzedajemy tylko modele o sprawdzonej jakości, za którą odpowiada znany na rynku producent KALIPSO. Jego produkty biurowe wykorzystywane są przez liczne przedsiębiorstwa i instytucja w całej Polsce, od szkół i urzędów począwszy, na wielkich korporacjach kończąc.

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom doskonałej klasy ołówki automatyczne, koniecznie skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i składania zapytań ofertowych na maila.
Metalowy ołówek automatyczny reklamowy z logo dla firm – 19130 – Sklep

Masz pytania?

Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię przedmiotów napisz lub zadzwoń!


tel: +48 608 717 015
info@dlugopisy24.pl