Zastanawiasz się, jak podnieść renomę swojej marki i zachwycić klientów oraz kontrahentów jakościowym upominkiem? Nie ma lepszego sposobu niż podarowanie im praktycznego gadżetu promocyjnego. Funkcjonalne i eleganckie – takie właśnie są długopisy Parker z grawerem. To propozycja nie tylko dla przedsiębiorców! Możliwość złożenia indywidualnego zamówienia i optymalizacji produktu zgodnie z konkretnymi wytycznymi sprawia, że sprawdzą się one również w roli prezentu dla osób prywatnych na różne okazje.

Kiedy warto wybrać długopisy z grawerem?

Te akcesoria prezentują się nadzwyczaj stylowo i elegancko. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów – plastikowy korpus i stalowa skuwka wraz z przyciskiem tworzą połączenie zachwycające wytrzymałością i solidnością. Wszystkie długopisy reklamowe zamówisz w kilku wariantach kolorystycznych: obudowa może być biała, czerwona, niebieska lub czarna. Każda z tych barw perfekcyjnie komponuje się ze srebrną stalą, nadając produktowi ekskluzywny design. Jest to jednocześnie uniwersalna stylistyka, którą doceni każdy użytkownik. Warto podarować długopis Parker z grawerem klientom i kontrahentom odwiedzającym targi branżowe, konferencje czy regularnie korzystającym z Twoich usług. To sposób na podziękowanie za lojalność – sprawisz tym samym, że obdarowana osoba poczuje się doceniona i chętniej skorzysta z Twoich produktów czy usług ponownie w przyszłości.

 

Jednak – jak już wspomniano – stworzony przez markę Parker długopis z grawerem to świetne rozwiązanie także dla klientów prywatnych. Coraz częściej takie gadżety są wręczane podczas ważnych uroczystości – ślubów, chrzcin czy spotkań okolicznościowych – studniówek, balów maturalnych i innych imprez. W tych przypadkach długopisy z grawerem stanowią upamiętnienie tych wydarzeń.

 

Długopisy Parker z grawerem – cena adekwatna do jakości

W zależności od wybranego modelu, zmienia się koszt zamówienia na długopisy Parker. Cena stanowi wypadkową kilku czynników – przede wszystkim zależy od materiałów, z jakich wykonano dany produkt. Najdroższe są długopisy metalowe, pokryte połyskującą warstwą chromu i lakieru zabezpieczającego. Dzięki temu całość zyskuje imponujące właściwości odpornościowe i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym – warto postawić na ten wariant, gdy zależy Ci na upominku wysokiej jakości, który będzie świadczył o Twoim dobrym guście.

 

Co wyróżnia długopisy Parker z grawerem? Przede wszystkim:

  • perfekcyjny kształt – starannie zaprojektowane modele charakteryzują się idealnie dopasowanym fasonem, aby wygodnie leżały w dłoni (niezależnie od tego, czy użytkownik jest prawo- czy leworęczny),
  • funkcjonalność – wydajny wkład pisze bez przerywania, zapewniając gładkość tworzonych linii i wyraźne litery,
  • solidność – odporna i wytrzymała konstrukcja posłuży przez długi czas, a możliwość wymiany wkładu zapewnia dłuższą żywotność produktu.

 

Zamów długopisy Parker z grawerem już dziś!