Wstępny kosztorys/ podsumowanie:

Cena jednostkowa:
Zryczałtowany koszt nadruku:
Łączny koszt: (+koszt wysyłki)
Ilość:
Kolor:
Znakowanie:
Matryca:
Czas realizacji: do ustalenia (standardowo 5-7 dni roboczych)

Informacje techniczne

Materiał:

plastik

Wymiary:

150 x 12mm

Znakowanie produktu:

tampodruk (85 x 20mm)

Kolor wkładu:

Niebieski

Miejsce Znakowania:

Szablon przykładowy, ogólny, pogladowy dotyczy większości długopisów:

Cena: 500szt. - 1,82 zł netto/szt.

Doskonałej jakości długopisy Bic


Wysokiej klasy nowoczesne długopisy bic round stic to absolutny „must have” w każdym biurze, szkole i obiekcie użyteczności publicznej, choć nie tylko. Z powodzeniem znaleźć je możesz jako niezbędne akcesorium w piórniku każdego ucznia, niezbędniku studenckim czy przyborniku w domu. Nowoczesny design oraz korpus długopisu round stic bic wyróżniają się spośród innych. Wysokiej jakości tworzywo, z którego wykonane są długopisy, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia oraz zarysowania, co sprawia, że długopisy bic round stic mogą służyć bardzo długo.

Długopis BIC Round Stic ze skuwką


Nie bez znaczenia dla funkcjonalności długopisu jest dobrze dopasowana, ergonomiczna skuwka osłaniająca końcówkę piszącą przed wyschnięciem oraz uszkodzeniem. Skuwka dodatkowo ma możliwość zaczepienia długopisu na serii dokumentów, kieszeni koszuli bądź innego stroju pracowniczego. Niezmiernie ważne jest też to, że skuwka dopasowana jest do obu końców długopisu, umożliwiając przekładanie jej podczas pisania.

Długopis BIC zapewniający komfort pisania


Wysokiej klasy tusz użyty do produkcji wkładu gwarantuje swobodę i lekkość w pisaniu oraz, co niezmiernie ważne nie blaknie ani nie zanika pod wpływem czasu. Metalowa końcówka pisząca dozuje tusz w stały sposób oraz jest odporna na ścieranie. Długopis round stic bic zaopatrzony jest we wkład z popularnym, niebieskim tuszem.

Reklamuj swoją firmę z długopisem BIC Round Stic


Mleczny korpus długopisu bic round stic daje możliwość obserwacji poziomu tuszu we wkładzie. Można też na nim umieścić logo firmy, co bezpośrednio przyczynia się do rozpoznawalności marki.

W naszym sklepie posiadamy bogatą paletę akcesoriów do pisania, w tym długopisów znanej i rozpoznawalnej marki Bic, które można wykorzystać jako artykuły marketingowe, umieszczając na ich korpusie logo firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapewniamy szybką realizację zlecenia oraz doskonałą jakość wykonania nadruków. Nasze długopisy to długoterminowa niezawodność i trwałość, zarówno pod względem reklamy, jak i funkcjonalności.


Długopis BIC Round Stic 1010

Masz pytania?

Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię przedmiotów napisz lub zadzwoń!


tel: +48 608 717 015
info@dlugopisy24.pl