Wstępny kosztorys/ podsumowanie:

Cena jednostkowa:
Zryczałtowany koszt nadruku:
Łączny koszt: (+koszt wysyłki)
Ilość:
Kolor:
Znakowanie:
Matryca:
Czas realizacji: do ustalenia (standardowo 5-7 dni roboczych)

Informacje techniczne

Materiał:

plastik

Wymiary:

140 x 12mm

Znakowanie produktu:

sitodruk (50 x 20mm)

Kolor wkładu:

Niebieski

Miejsce Znakowania:

Szablon przykładowy, ogólny, pogladowy dotyczy większości długopisów:

Cena: 500szt. - 2,47 zł netto/szt.

Nowoczesny długopis BIC Click Stic


Biało-pomarańczowy, nowoczesny, cienko piszący, wytrzymały długopis bic to podstawowe wyposażenie każdego szkolnego piórnika oraz niezbędne akcesorium biurowe. Wykonany z wysokiej jakości twardego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego jest bardzo trwały. Idealnie wyprofilowana obudowa długopisu bic sprawia, że wpasowuje się on do każdej dłoni, sprawiając, że pisanie jest łatwe i szybkie. Cienka końcówka długopisu wykonana ze stali nierdzewnej jest odporna na ścieranie.

Szerokie możliwości długopisu BIC Click Stic


Długopis bic jest więc idealny do pisania, szkicowania, notowania oraz wykonywania prostych rysunków. Pomarańczowy klips, zlokalizowany w górnej części długopisu umożliwia zaczepienie go w dowolnym miejscu, w tym do kieszeni marynarki, koszuli oraz spięcie razem z dokumentami. Ozdobny, nowoczesny wzór rzuca się w oczy i zdobi każde wnętrze. Długopis bic wyposażony jest we wkład z popularnym, niebieskim tuszem.

Doskonale skonstruowany długopis BIC Click Stic


Automatyczny długopis bic opiera się na mechanizmie chowania końcówki do pisania za pomocą przycisku zlokalizowanego na górze długopisu. W budowie ukryta jest sprężynka odpowiedzialna za cały proces. Dzięki takiej możliwości nie pobrudzisz się tuszem nawet wtedy, gdy leży on osobno w Twojej torebce. Nie uszkodzisz go też tak łatwo. Tusz w końcówce nie jest też narażony na szybsze wysychanie, a całość długopisu wygląda estetycznie i schludnie.

W naszym sklepie posiadamy bardzo wiele wzorów i modeli długopisów, w tym długopisów bic z nadrukiem. Wyróżniają się one spośród innych jakością wykonania, trwałością i niezawodnością. Ich nowoczesny design sprawia, że są odpowiednie dla każdego użytkownika, niezależnie od wieku czy płci. Mogą je używać dzieci w szkole, studenci na uczelniach czy pracownicy biurowi. Ponadczasowy, niezawodny i nowoczesny bic długopis jest akcesorium niezbędnym w każdej pracy i szkole. Doskonałej jakości tusz użyty do produkcji długopisów bic gwarantuje trwałość zapisu przez długie lata, ponieważ nie blaknie.

Długopis BIC Clic Stic – 1000

Masz pytania?

Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię przedmiotów napisz lub zadzwoń!


tel: +48 608 717 015
info@dlugopisy24.pl