Decydujesz się na udział w konferencji? Upewnij się, że jak najwięcej osób będzie pamiętało o Twojej marce – gadżety reklamowe mogą skutecznie o niej przypominać na długo po skończeniu wydarzenia. I nie muszą wcale kosztować fortuny!

Ołówki od 18 gr/szt.

Działasz w branży budowlanej? A może masz coś wspólnego z designem czy artystycznymi oraz kreatywnymi działaniami? Warto zdecydować się na wyprodukowanie ołówków, na których naniesiesz własny logotyp. Na rynku dostępnych jest wiele wariacji – od metalowych po ołówki z… kryształkami Swarowskiego! Najtańsze ołówki to jednak ołówki drewniane; możemy je znaleźć już od 18 groszy za sztukę.

Długopisy od 42 gr/szt.

Jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych jest z pewnością długopis – mało która firma nie decyduje się na jego wyprodukowanie. W przypadku ważnych klientów możemy zastanowić się nad zakupem specjalnie wygrawerowanego długopisu firmy Parker, Hemisphere czy Urban (od 20 zł wzwyż) – jednak w przypadku konferencji całkowicie wystarczy, jeśli zdecydujemy się na tańsze odpowiedniki. Doskonale sprawdzają się długopisy plastikowe, dostępne już w wersji od 42 groszy. Ciekawą alternatywą są długopisy papierowe, których koszty zaczynają się od 48 groszy. Możemy zdecydować się na ich odrobinę droższą wersję – długopisy metalowe będą nas kosztować od 95 groszy wzwyż. Jeśli chcemy się jednak wyróżnić, warto zainwestować w długopisy touch, a więc długopisy do ekranów dotykowych, które wcale nie muszą kosztować fortuny – najtańsze wersje są już za 62 gr!

Etui od 42 gr/szt.

No dobrze – mamy ołówki, mamy długopisy… A może by tak pomyśleć o opakowaniach? Atrakcyjne i ładnie wyglądające etui na długopisy z pewnością będzie chętnie używane, zwłaszcza przez osoby, które lubią mieć porządek w swoich torebkach czy plecakach. Nie musi to być także droga inwestycja – etui papierowe kosztuje zaledwie 42 groszy, a jeśli chcemy się czymś wyróżnić, warto pomyśleć np. o etui welurowym za jedyne 48 gr. Niewielka kwota, która w znacznym stopniu może zakorzenić się w świadomości klientów!