W jaki sposób skutecznie wykorzystać potencjał długopisów reklamowych?

Różnego rodzaju gadżety, w tym długopisy reklamowe, są jedną z najbardziej lubianych metod promocji firmy. W jakich sytuacjach można wykorzystać ich sprzedażową siłę, by inwestycja w długopisy reklamowe przełożyła się na sieć nowych klientów?

Każda metoda promocji ma swoje plusy, jednak klucz do osiągnięcia korzyści leży w opracowaniu skutecznej strategii. Dotyczy to również długopisów reklamowych – […]

Pięć faktów, udowadniających, że długopisy ekologiczne są dobrym sposobem na promocję firmy

Wszechstronna oferta długopisów reklamowych skierowana jest do przedsiębiorstw z różnych branż – zarówno do małych firm, jak i do rynkowych gigantów. Jedną z ciekawych i jednocześnie bardzo modnych propozycji są długopisy ekologiczne, które trafiają przede wszystkim w potrzeby firm o ofercie związanej z produktami naturalnymi oraz do przedsiębiorstw, których wartości każą pamiętać o trosce o […]

Długopisy z nadrukiem – uniwersalne gadżety reklamowe na każdą okazję

Promocja firmy to bardzo ważny element strategii rozbudowy biznesu, która w znacznym stopniu może przełożyć się na sukces przedsiębiorstwa. Działania marketingowe okazują się skuteczną metodą, która pozwala zwiększyć widoczność firmy i w krótkim czasie pozyskać grono nowych klientów. Schody zaczynają się w sytuacji, kiedy przedsiębiorstwo dysponuje niewielkim budżetem na reklamę. Na szczęście istnieje sprawdzona i […]

Kredki reklamowe jako gadżety promocyjne – dlaczego warto w nie inwestować?

Tak samo jak długopisy, tak i kredki reklamowe są popularnym i lubianym gadżetem, który pomaga pozyskać nowych klientów firmom z przeróżnych branż. Kredki reklamowe sprawdzają się jako akcesoria dla uczniów, studentów, a także jako gadżety przygotowane na okazję eventów branżowych.
Kredki reklamowe dla dużych, średnich, małych firm i dla start-upów
Konkurencja nigdy nie śpi, a firmy o […]

Gadżety reklamowe dla szkół

Gadżety promocyjne okazują się wszechstronnym medium reklamowym, dzięki któremu można trafić niemal do każdej grupy docelowej. Idealnie sprawdzają się między innymi w przypadku, kiedy ich odbiorcami są uczniowie i kadra pedagogiczna. Jakie gadżety reklamowe dla szkół przyniosą najlepsze efekty?
Kredki reklamowe dla dzieci
Czego nie może zabraknąć w wyprawce każdego ucznia szkoły podstawowej? Kolorowych kredek, bez których […]

Metody znakowania długopisów reklamowych

Dzięki trwałym i precyzyjnym metodom znakowania, niepozorne długopisy można wykorzystać jako imponująco skuteczne narzędzia promocyjne. Jakie nowoczesne techniki stosuje się do znakowania długopisów firmowych?
Znakowanie długopisów reklamowych za pomocą tampodruku
Tampodruk (jedna z technik druku pośredniego) jest metodą o bardzo szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją na masową skalę właśnie w znakowaniu długopisów reklamowych.

Tampodruk, zwany inaczej tampondrukiem, zawdzięcza […]

Korzyści zastosowania gadżetów reklamowych w działaniach promocyjnych

W dzisiejszym świecie istnieje wiele różnych kanałów promocji, spośród których dużym zainteresowaniem cieszy się Internet. Niemniej jednak tradycyjne formy reklamy wciąż przynoszą bardzo zadowalające efekty. Jedną z nich są gadżety reklamowe, na przykład w postaci długopisów z logo firmy. Dlaczego warto za ich pośrednictwem promować markę?
Długopisy firmowe = dobry wizerunek marki
Gadżety reklamowe, w tym długopisy […]

Grawerowanie laserowe – trwała i elegancka technika znakowania luksusowych gadżetów

Do znakowania gadżetów reklamowych bardzo często stosuje się sprawdzone techniki znane już od dawna – jedną z nich jest grawerowanie. Dzisiaj jednak do grawerowania używa się nowoczesnego lasera, który gwarantuje wysoką jakość i dobrą cenę.

Grawerstwo, inaczej nazywane rytownictwem, to jedna z najstarszych technik ozdabiania różnego rodzaju wyrobów rękodzielniczych, wykonanych z takich tworzyw jak na przykład […]

Długopisy ekologiczne – gadżety reklamowe stworzone w trosce o środowisko

Proste i jednocześnie bardzo praktyczne – takie są długopisy reklamowe, w które inwestuje coraz więcej firm. Jednymi z hitów ostatnich sezonów w trendach gadżetów reklamowych okazały się długopisy ekologiczne, które swoją prostą formą doskonale wpisują się w wizerunki wielu marek, reprezentujących rozmaite branże.
Z czego wykonane są długopisy ekologiczne?
Uniwersalne długopisy ekologiczne kojarzone są przede wszystkim z […]

Niedrogie i skuteczne gadżety reklamowe na konferencje i eventy

Decydujesz się na udział w konferencji? Upewnij się, że jak najwięcej osób będzie pamiętało o Twojej marce – gadżety reklamowe mogą skutecznie o niej przypominać na długo po skończeniu wydarzenia. I nie muszą wcale kosztować fortuny!
Ołówki od 18 gr/szt.
Działasz w branży budowlanej? A może masz coś wspólnego z designem czy artystycznymi oraz kreatywnymi działaniami? Warto […]